Hakkımızda

Kaliteli Hizmet

Gücümüzü ve kalitemizi tüm Dünya'ya ispalatmak için sürekli güncellemeler sunarak tüketicilerin talep ettiği kaliteyi yakalamaya ve daha fazlasını vermeye çalışıyoruz.

Yaratıcı Çözümler

Uluslararası pazarların ihtiyacı olan alüminyum profil konusundaki tüm ürünler için çözümler sunuyoruz.

Profesyonel Ekip

Tüm üretim ve montaj sürecini kendi bünyemizde ve kendi profesyonel ekibimizle gerçekleştirerek, ürünleri zamanında ve kusursuz teslim  etmekteyiz.

Yüksek Standartlar

Yenilikçiliği harekete geçirecek, verimi arttıracak güçlü araçlar ile yüksek standartları amaçlıyoruz.

Şirket Profili

  Sektörün önde gelen alüminyum ekstrüzyon firmalarından 60 yılı aşan tecrübesiyle Lusso Tenda® hem yerli hem de uluslararası pazarda hizmet vermektedir.

KPL Grup tüm alüminyum ekstrüzyon profiliyle ilgili ürünlerin uluslararası bir tedarikçisidir. Firmamız 1600 ve 2000 ton ekstrüzyon hatları ile aylık 1200 ton alüminyum profil üretimi yaparak yenilikçi hamleler ve tutarlı yatırımlarla yükselmeye devam etmektedir.

Lusso Tenda Sektör Lideri
Lusso Tenda Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

KPL Grup 2011 yılından bu yana gölgeleme sistemleri pazarında hizmet vermektedir. Firmamızın hedefi 50 yılı aşkın ekstrüzyon tecrübesi ve kalitesi ile gölgeleme sistemleri pazarının lider şirketi olmaktır.

Lusso Tenda hem kendi alüminyum profilleri hem de aksesuarlarının tasarımını, Ar-Ge’sini ve üretimini aynı anda düzenleyen tek firmadır.

Global Tedarik ve Proje Uygulama

Bayi ve hizmetlerimizle Türkiye çapında ve 35’ten fazla ülkede müşterilerimize hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Lusso Tenda global alanda hizmet veren bir şirket olup tüm dünyada 35’den fazla farklı ülkeye tedarik yağmaktadır. Siz neredeyseniz, biz orada oluruz.

Lusso Tenda Global Tedarik ve Proje Uygulama

Biz Nerdeyiz